ورق ژئو ممبران ورق ژئو ممبران .

ورق ژئو ممبران

تفاوت بین استخر بتونی، استخر ژئوممبران و استخر پیش ساخته در چیست؟

ورق ژئوممبران


وقتی که میخواهید گونه های استخر های تشکیل شده در زمین را بسازید، هر مورد از آنها اختلال به خصوص خویش را دارا‌هستند. استخرهای درست شده از فرآورده وینیل ماندگاری موقت دارا‌هستند، نوع فایبر گلاسی هم از حیث اندازه و عمق دارنده محدودیت می‌باشند و در انتها استخر های بتنی میباشند که مانند نوع های دیگر دارنده مشکلاتی می‌باشند. در‌این مقاله می‌خواهیم به مشکلاتی که درباره با استخر بتنی میباشد اشاره کنیم که پیشین از تولید آن در لحاظ نگرفته اید در واقع ما مواقعی را می‌گوییم که گذشته از خرید این نوع استخر می بایست بدانید.
1.ناسازگاری با نمک: بخش اعظمی از اشخاص این مسئله را نمی دانند البته سطح های بتونی به طور کامل حساس به نمک می باشند و به راحتی میتوانند سوراخ خورده یا این که از در بین بروند به جهت این مسئله و با در لحاظ دریافت کردن این واقعیت که آب نمک در همگی جای عالم موجود هست، این را بدانید که در صورتیکه از ژنراتور کلر و نمک برای استخر بتونی به کارگیری فرمائید می بایست زودتر از موعد مجدد آن را روکش نمائید.
2.روکش کردن دوباره: اکثری از اشخاصی که مالک استخر بتنی میباشند دراین باره هیچ نظری ندارند زیرا که بر این باورند که استخر بتنی را بایستی در آینده روکش نمایند. به همین عامل میباشد که اکثر موسسه ها ممکن میباشد به آن ها گارانتی مادام العمر بدهند البته به‌این معنا وجود ندارد که تا انتها ایجاد استخر است در واقع گارانتی استخر بتونی تا گذشته از ایجاد آن میباشد.
3.زبری سطح استخر: در‌حالتی که در عملکرد بوده اید که در استخر بتنی سوای کفش استخر والیبال بازی فرمایید دقیقا میدانید که در زمینه ی زبری استخر می‌خواهیم کلام کنیم. در واقعیت به پاهایتان جراحت می‌رساند و به طور کامل جراحت می‌گردد و این زبری استخر روز آپ تو دیت ارتقا پیدا می‌نماید.
4.محافظت: فارغ از طرح سوالی، استخر های بتونی بیشترین نکات محافظت را در مقایسه با گونه های دیگر استخر های درست شده در زمین دارا هستند. به عنوان مثال محصول فایبرگلاسی و وینیلی هیچ نگرانی در قبال معیار کلسیم جانور در آب استخر ندارند این گزینه صرفا درباره با استخر بتنی موجود است. کلسیم جانور در آب سطح استخر را صاف و هموار مینماید و واحد سنجش نادر آن سبب ساز ساخت زمختی و زبری روی سطح استخر میگردد و به‌دنبال این اختلال می بایست بگوییم که بهتر میباشد هر تعدادی وقت یک توشه سطح آن را فرچه بکشید، PH جانور در آب را در اختیار گرفتن نمایید و استخر را در فصولی که گزینه به کار گیری قرار نمی گیرد شست و شو دهید.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۰:۲۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)