ورق ژئو ممبران ورق ژئو ممبران .

ورق ژئو ممبران

کامپوزیت های ژئوتکستایل با عملکردهای مختلف

ورق ژئوممبران


درین انتها‌طومار به باز نگری کاربردهای waterproofing در حوزه حفظ آب پرداخته شده است و برخی از مسائل مهم در حیث گرفته شده است . به خصوص برای استخرها ، ترازو اتلاف آب نیز به جهت تبخیر که سبب ساز کاهش سطح آب می‌گردد ، وجود خواهد داشت . البته در‌صورتی‌که یک لایه waterproofing غالب در‌این ساختارها وجود نداشته باشد ، افت آب زیاد خواهد بود و سطح آب به صورت قابل‌توجهی کاهش خواهد یافت . نواحی ذخیره آب معمولا ً کاربردهای داخلی می‌باشند که مقادیر تبخیر کمتری دارا هستند . البته به خصوص وقتی که حتی یک توافق جزیی در تولید‌وساز موجود است ، ممکن میباشد در دیوارهایی که سبب نشت آب می گردند ، ساخت شود . با دقت به ایرادات مو جود در‌این موقعیت ، برس و مواد آیتم به کار گیری با سیستم‌های geomembrane جایگزین میگردند . آب گرانبها میباشد و بسیار ارزشمند میباشد ؛ براین اساس آن را ذخیره میکند . معاش اقتصادی سیستم waterproofing می بایست به به عبارتی اندازه قدمت خدماتی ایجاد باشد . می بایست از متریال باکیفیت زیر با هزینه نخستین معدود‌خیس اجتناب کرد .
سیستم‌های Geomembrane و FPO Geomembrane اثبات کرده‌اند که دنیای تلاش خویش را در حیطه ذخیره آب توسعه داده‌اند و pool از گونه های متعدد پروژه‌هایی استعمال کرده‌اند که با قدمت طولانی اقتصادی و خصوصیت‌های مقاوم در قبال پیری آنها گزینه به کارگیری قرار گرفته‌اند .

حیطه ذخیره آب :
ECB و FPO Geomembranes در لایه‌های منفرد به وسیله laying شل و ول و شیوه جوشکاری اصطکاکی برای the بخش ها ذخیره آب به فعالیت گرفته می گردند . در کاربردهای افقی ، roll - ® ECB یا این که Polyfin ® second به صورت وا رفته‌وول روی سطح بتون فراهم میباشد . بخش همپوشانی گردیده با استعمال از یک دستگاه جوش دو قطبی با استعمال از یک دستگاه جوشکاری حرارتی اتومات جوش داده می شود . درز دوگانه برای زمان ۲ دقیقه آزمایش می شود که فشار ۲ توشه را با به کار گیری از a اعمال می‌نماید . نیاز به به کار گیری از the ذیل the طبق حالت سطحی گزینش میگردد . در کاربردهای عمودی ( دیوارها ) ، rolls نقشه OC - Plan ® یا این که Polyfin ® به صورت جزئی از طول در دسترس دیوارها بوسیله اتصال فعلا معلق میشوند . فهرست‌ها با ۱۰ سانتی‌متر با هم همپوشانی دارا هستند

 


برچسب: ورق ژئوممبران،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۸:۲۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)