ورق ژئو ممبران ورق ژئو ممبران .

ورق ژئو ممبران

آب بندی با استفاده از روش های عایق سطحی

آب بندی ساختمان

آب بندی با استفاده از روش های عایق سطحی

این رویه آب بندی بتن بر مبنای تولید لایه نفوذ ناپذیر به خط مش لاینینق در مرحله بتن فیس میگیرد . بسته به وضعیت بنا و عملکرد مورد انتظار از سیستم مسئله بهره‌برداری، این کمپانی از مواد آب بندی بتن با پایه‌های متفاوت تولیدی شرکتهای معتبر جهانی به کار گیری می‌نماید . این راه و روش برای آب‌بندی تصفیه‌خانه‌های آب و فاضلاب، مخازن ذخیره مایعات، تونل‌ها و منهول‌ها، کانالهای انتقال مایعات، استخرهای چربی گیر کارخانه های صنعتی، پتروشیمی و پالایشگاه ها، کاربرد فرآوانی دارد .

 

آب
بندی بتن
آب بندی بتن چه است ؟ سازه های بتنی از سه منظر دوام ، سود برداری و زیبایی تهیدست آب بندی می باشند . آب بندی سازه های بتنی گویای حیث تمهیدات اضطراری برای دوری از نفوذ یا این که عبور آب یا بقیه مایعات از زمان بتن می باشد .راه و روش های مختلفی برای آب بندی بتن وجود داراست .سه شیوه بیشتر آب بندی سازه های بتنی ، آب بندی در حین تولید ، آب بندی به رویه پوشش های سطحی یا این که نفوذگر ، آب بندیبه منش تزریق می باشد .

بایستی اعتنا داشت که آب بندی بتن در اکثری از مواقع با وجود این که ما شاهده ورود آب از منتخب و خروج آن از سمتی دیگر نیستیم به حیث استمرار سازه دارای اهمیت بالایی می باشد .

واضح هست که مطمئن ترین شیوه و کارآمد ترین راه همواره آب بندی بنا های بتنی با به کارگیری تمهیدات در حین ساخت می باشد . این دستور می بضاعت و توان با به کار گیری از کاهش نفوذپذیری بتن ، استعمال از افزودنی های بتن آب بند کننده و نصب واتراستاپ آب بند کننده بتن یا این که استعمال از پوشش های آب بندی در جهت فشار مثبت به وقوع پیوستن یابد .

البته متاسفانه با این وجود در بخش اعظمی از مواقع مشاهده می شود به عوارض اقتصادی و یا عدم دانایی کافی سازندگان و تصمیم گیران این سیستم آب بندی در سازه های بتنی صورت نمی گیرد .

لذا در این فیس در گام دوم می توانایی برای آب بندی بتن از یک عدد از دو منش همگانی آب بندی بنا های بتنی یعنی آب بندی به رویکرد تزریق رزین های پلی یورتان و اپوکسی و یا رویه آب بندی با به کارگیری از گونه های پوشش های آب بندی استفاده کرد . لازم به ذکر است که پوشش های آب بندی دارنده گون های مختلفی می باشند که هر یک متناسب با حالت بهره برداری و محدودیت های مالی و اجرایی، تعیین و قابل به کار گیری می باشند .لذا آنچه در این میان می تواند در انتخاب رویه آب بندی بتن قضیه اعتنا باشد حیث حداکثر دوام آب بندی سازه های بتنی می باشد .

از
جمله انواع پوشش های آب بندی بتن می بضاعت و توان به مورد ها زیر اشاره کرد :
پوشش
آب بندی کننده نفوذگر و کریستال شونده بتن
پوشش
آب بند کننده پلیمری سیمانی دو جزئی بتن
پوشش
آب بند کننده پلی یورتان و اپوکسی بتن


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۹:۴۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)