ورق ژئو ممبران ورق ژئو ممبران .

ورق ژئو ممبران

کاربرد ورق ژئوممبران در ساخت استخر ماهی

ورق ژئوممبران

با دقت به رونق آبزی پروری داخلی، تعداد استخر رشد ماهی و حوضچه ها و دریاچه های مصنوعی روبه ارتقا است، ژئوممبران به عامل ترکیبات شیمیایی پلی اتیلنی و بیولوژی، ماده ای خنثی می باشد و با هیچ ماده دیگری مخلوط نمی شود و به آن هیچ ماده از قبیل خزه و جلبک نمیچسبد و بهمین برهان این ورق ها شایسته ترین مورد برای استخرهای رویش ماهی هست . از دلایل دیگر به کارگیری از ژئوممبران در استخر پرورش ماهی می بضاعت به کاهش هزینه های ایجاد و همینطور به کارگیری دومنظوره از استخر ذخیره آب و پرورش آبزیان نام پیروزی .

حوضچه
های ذخیره اسید و لیچینگ معادن در رویه های هیدرومتالوژی، موادی معلوم توسط حلال از مواد جامد جداسازی می شود، این فرآیند در ساخت مواد معدنی از سنگ های معدنی بوسیله اسید انجام می شود . در احداث تاسیسات این شیوه که شامل سد باطله یا مخزن پسماند می باشد، ایزولاسیون و عایق بندی استخر ها و حوضچه ها از اهمیت دوچندان بالایی برخوردار است . به یاری ورق های ژئوممبران به عامل توان زیاد بالای مقاومت در برابر محیط اسیدی می بضاعت در عایق بندی این استخر ها منفعت گرفت و مانع ورود مواد اسیدی مضر به درون آب های زیرسطحی و محیط زیست شد .

بام
سبز روف گاردن و ایزولاسیون عمرانی در ساخت و اجرای بام های سبز روف گاردن در طرح های تجاری تفریحی و مسکونی و همچنین ایزولاسیون بنا های عمرانی نظیر پی فوندانسیون ها طریق ی ایزولاسیون و عایق بندی در آنان بسیار دارای اهمیت و حائز اهمیت میباشد . با اعتنا به کاربرد های گسترده ورق های ژئوممبران و ژئوتکستایل در موضوع عایق بندی می توانایی با تحلیل و مشورت تمهیدات ضروری جهت پباده سازی و اجرای روف گاردن و ایزولاسیون های عمرانی ازاین تولیدات سود گرفته و از نتایج آن شگفت زده شوید .


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۶:۰۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)