ورق ژئو ممبران ورق ژئو ممبران .

ورق ژئو ممبران

خطراتی که کیفیت ورق ژئوممبران را تهدید می کند

ورق ژئوممبران

4 .نگهداری: بدون طرح سوالی، استخر های بتونی بیشترین نکات نگهداری را در مقایسه با جور های دیگر استخر های ساخته شده در زمین دارند . برای نمونه کالا فایبرگلاسی و وینیلی هیچ نگرانی در برابر مقدار کلسیم مو جود در آب استخر ندارند این مسئله تنها در ارتباط با استخر بتونی وجود دارااست . کلسیم مو جود در آب مرحله استخر را صاف و هموار می کند و میزان قلیل آن منجر ایجاد زمختی و زبری روی سطح استخر می شود و در ادامه این مشکل باید بگوییم که خوب تر می‌باشد هر تعدادی وقت یک بار مرحله آن را فرچه بکشید، PH جان دار در آب را در دست گرفتن نمایید و استخر را در فصولی که قضیه به کار گیری قرار نمی گیرد شست و شو دهید .
5 .نصب و منش اندازی: اکثر زمان ها نصب آن ممکن هست هفته ها طول بکشد و ممکن است در فصولی که می خواهید از استخر استعمال کنید، تکمیل نشود . پس اگر خواستید یک دسته از آن را در فضای پشتی خانه تان نصب نمائید راجع به مدت و روند شیوه اندازی، داده ها کامل را کسب فرمایید .
پنج مورد از مشکلاتی که در ارتباط با نصب استخر بتونی وجود دارد را ابلاغ کردیم در پیش‌روی این مشکلات، مزایایی نیز وجود دارااست که آن را به استخری انعطاف پذیر و مناسب تبدیل کرده هست که می توانید برای ایجاد آن در فضای پشتی خانه تان اقدام نمائید .
مطلب
نو تاریخ: 1395/12/09 مقایسه
3 نوع استخر بتونی، فایبر گلاسی و وینیلی
پیدایش
استخر


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۷:۳۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)