ورق ژئو ممبران ورق ژئو ممبران .

ورق ژئو ممبران

کاربرد ژئوممبران در پر<ژه های ساحلی

ورق ژئوممبران

نصب
پر سرعت و اسان کاهش
چشمگیر هزینه ها در مقایسه با بتن و سنگ و سیمان قدمت
مفید 20-40 سال ژئوممبران ها با اعتنا به وضعیت محیطی و پروژه مقاومت
حرارتی بالا استقامت
بالای ورق های ژئوممبران دربرابر فشار آب وجود
ضخامت های مختلف برای عمق های متنوع و بالا خنثی
بودن پلی اتیلن ها در برابر الودگی ها و مواد افزودنی نچسبیدن
جلبک و خزه ها به دیواره و کف استخر امکان
اپارات و تعمیر در صورت پیدایش مشکل غیر
قابل جویده شدن به وسیله جوندگان موذی احداث استخرهای رشد آبزیان : ژئوممبران به ادله ترکیبات شیمیایی پلی اتیلنی و بیولوژی ماده ای خنثی می باشد و با هیچ مادهٔ دیگری مخلوط نمی‌شود و به آن هیچ ماده ای نمی‌چسبد به همین برهان مناسب‌ترین آیتم برای احداث حوضچه رویش آبزیان میباشد زیرا خزه به آن نمی‌چسبد .
احداث حوضچه ذخیره اسید و هیپ لیچ : به خاطر عوارض ذکر شده در بالا ژئوممبران ماده ای خنثی میباشد و با اسید نیز واکنش نمی‌دهد و به خاطر این خصلت تنها مورد برای احداث استخرهای ذخیره است و حوضچه‌های هیپ لیچ و لیچینگ میباشد .
ایزولاسیون فونداسیون : ژئوممبران lldpe به ادله انعطاف بالا مناسب‌ترین آیتم برای ایزولاسیون فونداسیون هست و جایگزین بتن است و به ادله انعطاف‌پذیری بالا در کنج‌ها و نقاط غیرقابل دسترس به راحتی نصب میگردد .
ایزولاسیون بام سبز : ژئوممبران‌های pvc , lldpe , vldpe مناسب‌ترین گزینه‌های ورق ژئوممبران برای ایزولاسیون بام سبز هستند زیرا هم سبک میباشند و هم هزینه آنان از ایزوگام بسیار پایین‌تر هست و قدمت و مقاومت بالاتری دارا‌هستند .
ایزولاسیون معدن و تونل : ژئوممبران‌های سبک و انعطاف‌پذیر مناسب‌ترین خط مش فقط خط مش عمل برای ایزولاسیون معدن و گونه های تونل میباشند .


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۸:۲۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)