ورق ژئو ممبران ورق ژئو ممبران .

ورق ژئو ممبران

ایجاد زهکش و زهکشی

ورق ژئوممبران


زهکشی بنا ای / گودهای ساختمانی
زهکشی تونل ها
زهکشی زیست محیطی
مدیر آب های سطحی و منابع آبی رنگ سیستم های بام سبز و دیوار سبز
سیستم های نو در عایق بندی بنا ها
احداث و آب بندی استخر های شنا و دکوراتیو
زهکشی و مراقبت چمن های تصنعی و مصنوعی

مسلح کردن و تقویت خاک
خط مش های شوسه و خاکی
ثبت و پایداری شیب ها
تقویت خاک دیواره تونل ها
تقویت خاک در ذیل سازی جاده
مسلح کردن و مسطح سازی ریل راه‌آهن گسترش تاج شیب
باند های فرودگاه
فوندانسیون درخاکریز ها و سد ها

جداسازی
جداسازی مصالح گوناگون
روکش آسفالتی
نماسازی در ابتدا دست و تحت دست خاکریز ها و سد


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۷:۵۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

خصوصیات و مزایای پوشش GCL

ورق ژئوممبران


از مختصات و مزایای پوشش GCL می‌اقتدار مورد ها تحت را برشمرد:

خواص خویش جوشی (Self Sealing)
خواص خویش ترمیمی(Self Healing)
چسبندگی مطلوب به پوشش بتنی
هزینه قابل توجیه
روزگار نصب و افتتاح مطلوب
امکان اجرا در شیب‌های تند به خیال و خاطر وجود تحمل نیروی برشی
کاربرد جی سی ال
پوشش پایانی محل‌های دفن پسماند یا این که خاک‌های کثیف (لندفیل‌ها)
لایه حافظ ژئوممبران
تولید غشاهای نفوذ ناپذیر در قبال بخار و گاز
لایه پوشش کف ثانویه
به کارگیری در کف و دیواره سدها، شبکه‌ها و مخازن ذخیره آب
لایه‌های ناتراوای جاذب آلودگی
عایق ثانویه برای مخازن سوخت و ذخیره مواد نفتی
پرده‌های آب بند


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۷:۱۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کاربرد ژئوممبرین در نفت ، گازو پتروشیمی

ورق ژئوممبران


احداث و ایزولاسیون : -حوضچه های تبخیر -مخازن محافظت آب - پوشش مخازن ثانویه پوشش محلهای بارگیری و انتقال مواد نفتی و شیمیایی ژئوتکستایل پارچه ای از مال پلی استر یا این که پلی پروپیلن میباشد که مهم ترین ویژگی آن مقاومت کششی بالا و همینطور سازش با اشکال خاک و دوام 50 ساله در گونه های خاک ها هست. کاربرد گسترده آن درباره با تسلیح خاک ، زهکشی ، جداسازی گونه های لایه های خاک و فیلتراسیون در جاده ها ، راه‌آهن ، فرودگاه ، خطوط مترو و خطوط لوله ، مخازن نفتی و اشکال دریاچه های تصنعی ، موج شکن کنار دریا دریا و گونه های سدها و غیره کاربرد داراست.

 

سرویس ها شرکت :

1- اجرای ورقهای گیره دار پلی اتیلن:این مجموعه آمادگی اجرای گونه های ورقهای گیره دار را در بنا های بتنی دارا است .ورقهای گیره دار در بنا های بتنی جهت آببندی و پرهیز از خوردگی آنان آیتم به کار گیری قرار می گیرد. 2- اجرای ورقهای ژئوممبران: این موسسه دارنده کارمندان فراگیری چشم و امکانات اجرای ورقهای ژئوممبران بوده و در پروژه های وسیع علاوه بر تامین ورق نسبت به اجرا مبادرت مینماید . 3- مرمت کانال های آب وفاضلاب: تجدید بنا کانال های آب وفاضلاب یک کدام از تخصص های این موسسه می باشد که نسبت به مرمت و ترمیم این کانال ها با ورقهای گیره دار پلی اتیلنی طبق استاندارد ASTM فعالیت می‌کند. نوسازی کانال بسته به وضعیت کانال می بایست پباده سازی و اجرا در بیاید و دارنده استانداردهای فنی اجرایی می‌باشد که با اعمال این استاندارد کیفیت فعالیت تضمین می‌گردد. نوشته ی علمی ای به وسیله این مجموعه درمجله مهر آب به چاپ رسیده (شماره 47-اردیبهشت ماه 1387)که ریزه کاری این طرز در آن نوشته‌علمی آورده شده‌است. 4- ایجاد اشکال قطعات تزریق پلاستیک تا وزن هفت کیلوگرم: این موسسه دارنده دستگاه های تزریق پلاستیک است که آمادگی ارایه سرویس ها تزریق پلاستیک به بیرون از تیم را تا وزن هفت کیلوگرم را دارا است .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۹:۲۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تفاوت بین استخر بتونی، استخر ژئوممبران و استخر پیش ساخته در چیست؟

ورق ژئوممبران


وقتی که میخواهید گونه های استخر های تشکیل شده در زمین را بسازید، هر مورد از آنها اختلال به خصوص خویش را دارا‌هستند. استخرهای درست شده از فرآورده وینیل ماندگاری موقت دارا‌هستند، نوع فایبر گلاسی هم از حیث اندازه و عمق دارنده محدودیت می‌باشند و در انتها استخر های بتنی میباشند که مانند نوع های دیگر دارنده مشکلاتی می‌باشند. در‌این مقاله می‌خواهیم به مشکلاتی که درباره با استخر بتنی میباشد اشاره کنیم که پیشین از تولید آن در لحاظ نگرفته اید در واقع ما مواقعی را می‌گوییم که گذشته از خرید این نوع استخر می بایست بدانید.
1.ناسازگاری با نمک: بخش اعظمی از اشخاص این مسئله را نمی دانند البته سطح های بتونی به طور کامل حساس به نمک می باشند و به راحتی میتوانند سوراخ خورده یا این که از در بین بروند به جهت این مسئله و با در لحاظ دریافت کردن این واقعیت که آب نمک در همگی جای عالم موجود هست، این را بدانید که در صورتیکه از ژنراتور کلر و نمک برای استخر بتونی به کارگیری فرمائید می بایست زودتر از موعد مجدد آن را روکش نمائید.
2.روکش کردن دوباره: اکثری از اشخاصی که مالک استخر بتنی میباشند دراین باره هیچ نظری ندارند زیرا که بر این باورند که استخر بتنی را بایستی در آینده روکش نمایند. به همین عامل میباشد که اکثر موسسه ها ممکن میباشد به آن ها گارانتی مادام العمر بدهند البته به‌این معنا وجود ندارد که تا انتها ایجاد استخر است در واقع گارانتی استخر بتونی تا گذشته از ایجاد آن میباشد.
3.زبری سطح استخر: در‌حالتی که در عملکرد بوده اید که در استخر بتنی سوای کفش استخر والیبال بازی فرمایید دقیقا میدانید که در زمینه ی زبری استخر می‌خواهیم کلام کنیم. در واقعیت به پاهایتان جراحت می‌رساند و به طور کامل جراحت می‌گردد و این زبری استخر روز آپ تو دیت ارتقا پیدا می‌نماید.
4.محافظت: فارغ از طرح سوالی، استخر های بتونی بیشترین نکات محافظت را در مقایسه با گونه های دیگر استخر های درست شده در زمین دارا هستند. به عنوان مثال محصول فایبرگلاسی و وینیلی هیچ نگرانی در قبال معیار کلسیم جانور در آب استخر ندارند این گزینه صرفا درباره با استخر بتنی موجود است. کلسیم جانور در آب سطح استخر را صاف و هموار مینماید و واحد سنجش نادر آن سبب ساز ساخت زمختی و زبری روی سطح استخر میگردد و به‌دنبال این اختلال می بایست بگوییم که بهتر میباشد هر تعدادی وقت یک توشه سطح آن را فرچه بکشید، PH جانور در آب را در اختیار گرفتن نمایید و استخر را در فصولی که گزینه به کار گیری قرار نمی گیرد شست و شو دهید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۰:۲۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مقاومت دیمپل شیت ها

ورق ژئوممبران


جذب و گردآوری آب به جهت ساختار دارنده برآمدگی
مقاومت فشاری متناسب با نیاز پروژه
الاستیسیته و مقاومت کششی و خمشی مطلوب
غیر سمی و بی خطر جهت به کار گیری در سیستم های آب‌شرب
نصب سریع و راحت به خیال پهنا بالای رول ها و وزن سبک آنان
این تولیدها می‌توانند در فیس پیشنهاد مشتری، غیر قابل اشتعال باشند.
بعد ها رول ها میتواند با اعتنا به نیاز پروژه ها رقم بخورد.
قابلیت و امکان اتصال سهل و آسان و سریع ورق ها به هم موجود هست.
این جنس در قبال فشارهای بتن، مقاومت قابل توجهی دارااست.
با به کار گیری این متاع نیاز به مصالح دانه ای زهکش از در میان می رود
واحد سنجش زهکشی و هدایت سیال درین محصول ها حتی‌د‌ر چهره اعمال فشارهای بالا نیز کاهش نمی یابد. این در حالی میباشد که اعمال فشار باعث فشرده شدن مصالح دانه ای و مسدود شدن ایراد و فرج آنان می‌شود و نهایتا ترازو زهکشی و هدایت سیال آنها را کاهش میدهد.


کاربردهای متداول ژئودرین ها
زهکشی سطح زمین های ورزشی
زهکشی شیروانی ها
زهکشی تونل ها
زهکشی بام ها (در صورتی که در بالای ساختمان ها فضای سبز ایجاد گردد)
زهکشی کنار دیوارهای مدفون ساختمان بخصوص در طبقات زیرزمین برای جلوگیری از نفوذ آب به درون دیوار
زهکشی بنا های خاک دارای اسلحه
زهکشی حریم گابیون ها
زهکشی سطح ها خیابان ها و جاده ها
زهکشی فونداسیون ساختمان ها (ساختمان بلند ها، مجتمع های مسکونی، مجتمع های تجاری و بازرگانی)


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۴:۰۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مزایا استفاده از روکش های استخر آب ژئو دکاموند

ورق ژئوممبران


احداث سریع و سهل
هزینه ساخت 3/1استخر بتنی
مقاوم در عوض نوروفروغ خورشید
مقاومت دمایی بالا از 40- تا 80+ درجه سانتی گراد
مقاوم در ازای اشکال اسیدها و بازها
مقاوم در ازای زمین لرزه وتنش های محیطی و نزولات جوی مانند تگرگ
عمر اثرگذار بالای50 سال و بیمه نامه 10ساله معتبر
مناسب ذخیره آب کشاورزی، رویش ماهی، پروژه های صنعتی، لاگونهای دفن زباله، تصفیه خانه ها، استخرهای فضای سبز و
مناسب عایقکاری سازهای بتنی
قابلیت مرمت و تعمیر در صورت زخم دیدگی
این استخر را می توان به راحتی جابجا نمود و در واقع شما پارچه ضد آب کف استخر را جمع می‌نمایید و در محل دیگری گسترده میشود .
در مقابل جابجایی های احتمالی زمین هیچ گونه آسیبی وارد نمی‌شود ! اما استخر های بتونی دچار رخنه‌ و احتمالا شکستگی می گردند .
تمیزی فوق العاده آب ذخیره شده .
برچسب‌ها: ژئوممبران, زنجان, ژئودکاموند, قزوین, همدان
+ درج شده در چهارشنبه شانزدهم اسفند ۱۳۹۶ ساعت 18:44 به وسیله عطایی کرمی طالبی | نظر بدهید
ژئوتکستایل
از اتصال الیاف کوتاه پلیمری به یکدیگر، منسوجات نمد گونه ای به دست می آید که ژئوتکستایل نامیده میشود، این لایه عموما کاربرد فراوانی داراست بیشتر جهت حفاظت از ورق ژئوممبران در ازای آسیب دیدگی در بسترهای سنگی یا شنی، مورد استفاده قرار میگیرد.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۰۵:۳۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کامپوزیت های ژئوتکستایل با عملکردهای مختلف

ورق ژئوممبران


درین انتها‌طومار به باز نگری کاربردهای waterproofing در حوزه حفظ آب پرداخته شده است و برخی از مسائل مهم در حیث گرفته شده است . به خصوص برای استخرها ، ترازو اتلاف آب نیز به جهت تبخیر که سبب ساز کاهش سطح آب می‌گردد ، وجود خواهد داشت . البته در‌صورتی‌که یک لایه waterproofing غالب در‌این ساختارها وجود نداشته باشد ، افت آب زیاد خواهد بود و سطح آب به صورت قابل‌توجهی کاهش خواهد یافت . نواحی ذخیره آب معمولا ً کاربردهای داخلی می‌باشند که مقادیر تبخیر کمتری دارا هستند . البته به خصوص وقتی که حتی یک توافق جزیی در تولید‌وساز موجود است ، ممکن میباشد در دیوارهایی که سبب نشت آب می گردند ، ساخت شود . با دقت به ایرادات مو جود در‌این موقعیت ، برس و مواد آیتم به کار گیری با سیستم‌های geomembrane جایگزین میگردند . آب گرانبها میباشد و بسیار ارزشمند میباشد ؛ براین اساس آن را ذخیره میکند . معاش اقتصادی سیستم waterproofing می بایست به به عبارتی اندازه قدمت خدماتی ایجاد باشد . می بایست از متریال باکیفیت زیر با هزینه نخستین معدود‌خیس اجتناب کرد .
سیستم‌های Geomembrane و FPO Geomembrane اثبات کرده‌اند که دنیای تلاش خویش را در حیطه ذخیره آب توسعه داده‌اند و pool از گونه های متعدد پروژه‌هایی استعمال کرده‌اند که با قدمت طولانی اقتصادی و خصوصیت‌های مقاوم در قبال پیری آنها گزینه به کارگیری قرار گرفته‌اند .

حیطه ذخیره آب :
ECB و FPO Geomembranes در لایه‌های منفرد به وسیله laying شل و ول و شیوه جوشکاری اصطکاکی برای the بخش ها ذخیره آب به فعالیت گرفته می گردند . در کاربردهای افقی ، roll - ® ECB یا این که Polyfin ® second به صورت وا رفته‌وول روی سطح بتون فراهم میباشد . بخش همپوشانی گردیده با استعمال از یک دستگاه جوش دو قطبی با استعمال از یک دستگاه جوشکاری حرارتی اتومات جوش داده می شود . درز دوگانه برای زمان ۲ دقیقه آزمایش می شود که فشار ۲ توشه را با به کار گیری از a اعمال می‌نماید . نیاز به به کار گیری از the ذیل the طبق حالت سطحی گزینش میگردد . در کاربردهای عمودی ( دیوارها ) ، rolls نقشه OC - Plan ® یا این که Polyfin ® به صورت جزئی از طول در دسترس دیوارها بوسیله اتصال فعلا معلق میشوند . فهرست‌ها با ۱۰ سانتی‌متر با هم همپوشانی دارا هستند

 


برچسب: ورق ژئوممبران،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۸:۲۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ویژگی‌ها و مزایای استخر ژئوممبران نسبت به دیگر انواع استخر

ورق ژئوممبران


کاهش هزینه‌های اجرایی
دوران کمتر ایجاد
نفوذ ناپذیری بالای (تقزیباً نفوذ تاپذیر)
نچسبیدن خزه و جلبک به کف استخر
مقاومت ژئوممبران در قبال کارداران محیطی (مانند نور و روشنایی آفتاب، یخ زدگی و …) و بیولوژیکی
کاربردهای ورق ژئوممبران
ورق ژئوممبران کاربردهای متعددی در صنعت، کشاورزی و دامپروری دارااست. از آن گزاره می‌اقتدار به مورد ها تحت اشاره نمود:

پوشش استخرهای ذخیره آب
پوشش‌دهی تالاب‌ها و دریاچه‌های تصنعی و مصنوعی
پوشش حوضچه‌ها و استخرهای رویش شیلات
پوشش‌دهی مخازن ذخیره مواد شیمیایی
پوشش‌دهی تونل های عبور و مرور وسایل نقلیه و مترو
پوشش‌دهی شبکه های انتقال آب، فاضلاب و زه‌آب


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۸:۴۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پارچه فیلتر نایلون سازگار با محیط زیست، پارچه پارچه فیلتر ژئوتکستایل بافته شده

ورق ژئوممبران


این دستگاه به صورت گسترده ای در پیچ و مهره، فیلتراسیون، نساجی چاپ و رنگرزی، ماهیگیری، چاپ ورق، چاپ الکترونیک، سرامیک، چاپ شیشه، صنعت های نفت، شیمیایی، متالورژی، سیمان، زیست محیطی و معدن به کارگیری می گردد. این پارچه مسواک زده شده‌است، براین اساس انعطاف پذیرتر و کلفت خیس هست، بازده تزکیه میتواند به 99.99٪ رسد.
1) مواد: 100٪ نایلون (پلی استر در فیس نیاز در دسترس میباشد)
2) Weaving: Plain weave (Twill weave available if required)
3) تعداد مش: 4T ~ 140T مش / سانتی متر (13mesh ~ 355 مش / اینچ)
4) حداکثر پهنا: 365 سانتیمتر (143 اینچ)
5) رنگ: سپید / زرد رنگ / سیاه
ما میتوانیم تولیدها را با دقت به تقاضای شما در خصوصیات مختص ارائه دهیم.

داده های تکنیکی

ویژگی ها (سانتی متر) تعداد مش (مش / اینچ) قطر سیم (um) مفتوح کردن مش (um) فضای گشوده(٪) توصیه بالاترین تنش N / cm
8T 20 350 900 52 66
10 25 300 700 49 61
12 30 250 580 48 58
15 38 200 467 49 58
24 60 120 297 51 52
32 80 100 213 46 54
40 100 80 170 46 37
43 110 80 153 43 35
53 135 64 125 44 40
56 142 64 115 41 41
61 156 64 100 37 41
64 160 64 92 35 42
68 175 64 83 32 40
72 183 55 84 37 38
77 195 55 75 33 33
80 200 48 77 38 34
90 230 45 72 42 30
100 250 40 61 37 32
110 280 40 52 33 34
120 300 34 47 32 34
140 350 34 37 24 33
150 380 31 34 26 31
165 420 31 25 17 31
تحت عنوان یکی‌از تامین کنندگان پیشرو پارچه غربال نایلون سازگار با دور و اطراف زیست، پارچه غربال ژئوتکستایل بافته گردیده در چین، کمپانی Daitto Group اکنون دارنده یک‌سری فرآورده در سوله خویش می‌باشد. همینطور با سرویس ها سفارشی شامل است، ما از شما گرامی به خرید و یا این که عمده فروشی تخفیف و محصول ها ارزان با ارزش زیر با ما میباشد. و مثال مجانی نیز در دسترس هست در صورتی‌که شما نیاز دارید.

برچسب: پارچه غربال بافته گردیده، بافت پارچه ژئوتکستایل


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۲۳:۱۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

عایق بنتونیتی (GCL) چیست؟

ورق ژئوممبران


عایق بنتونیتی یا این که ژئوسنتتیک کِلِی لاینر که به طور مخفف «جی‌سی‌ال» (GCL) گفته میگردد، طبق تمجید ژئوکامپوزیت در واقع نوعی ژئوکامپوزیت می باشد ولی به جهت کاربرد گسترده و همت شبیه ژئوممبران به طور جدا نیز در حیث گرفته می‌گردد و متشکل از برگه های ژئوسنتیک با در میان لایه های رسی (بنتونیتی) بوده و برای خودداری از نشت آب و آب بندی مورداستفاده قرار می‌گیرند.

مدل متداول آن متشکل از یک لایه بنتونیت میان دو برگه ژئوتکستایل یا این که فی مابین یک لایه ژئوتکستایل و ژئوممبران هست. این دو لایه به شیوه های گوناگونی مانند چسباندن ، دوختن یا این که سوزنکاری به یکدیگر متصل می‌شوند.

تلاش عایق بنتونیتی GCL به خواص تورمی بنتونیت مربوط می گردد، وقتی که بنتونیت با آب تماس پیدا می نماید متورم میشود و تمام نقص‌ و فرج فی مابین دو لایه ژئوتکستایل را مالامال مینماید و بازدارنده عبور آب میگردد. مزیت ویژه GCL، خواص خویش ترمیمی و همجوشی می‌باشد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۲:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)