ورق ژئو ممبران ورق ژئو ممبران .

ورق ژئو ممبران

پارچه فيلتر نايلون سازگار با محيط زيست، پارچه پارچه فيلتر ژئوتكستايل بافته شده

ورق ژئوممبران


اين دستگاه به صورت گسترده اي در پيچ و مهره، فيلتراسيون، نساجي چاپ و رنگرزي، ماهيگيري، چاپ ورق، چاپ الكترونيك، سراميك، چاپ شيشه، صنعت هاي نفت، شيميايي، متالورژي، سيمان، زيست محيطي و معدن به كارگيري مي گردد. اين پارچه مسواك زده شده‌است، براين اساس انعطاف پذيرتر و كلفت خيس هست، بازده تزكيه ميتواند به 99.99٪ رسد.
1) مواد: 100٪ نايلون (پلي استر در فيس نياز در دسترس ميباشد)
2) Weaving: Plain weave (Twill weave available if required)
3) تعداد مش: 4T ~ 140T مش / سانتي متر (13mesh ~ 355 مش / اينچ)
4) حداكثر پهنا: 365 سانتيمتر (143 اينچ)
5) رنگ: سپيد / زرد رنگ / سياه
ما ميتوانيم توليدها را با دقت به تقاضاي شما در خصوصيات مختص ارائه دهيم.

داده هاي تكنيكي

ويژگي ها (سانتي متر) تعداد مش (مش / اينچ) قطر سيم (um) مفتوح كردن مش (um) فضاي گشوده(٪) توصيه بالاترين تنش N / cm
8T 20 350 900 52 66
10 25 300 700 49 61
12 30 250 580 48 58
15 38 200 467 49 58
24 60 120 297 51 52
32 80 100 213 46 54
40 100 80 170 46 37
43 110 80 153 43 35
53 135 64 125 44 40
56 142 64 115 41 41
61 156 64 100 37 41
64 160 64 92 35 42
68 175 64 83 32 40
72 183 55 84 37 38
77 195 55 75 33 33
80 200 48 77 38 34
90 230 45 72 42 30
100 250 40 61 37 32
110 280 40 52 33 34
120 300 34 47 32 34
140 350 34 37 24 33
150 380 31 34 26 31
165 420 31 25 17 31
تحت عنوان يكي‌از تامين كنندگان پيشرو پارچه غربال نايلون سازگار با دور و اطراف زيست، پارچه غربال ژئوتكستايل بافته گرديده در چين، كمپاني Daitto Group اكنون دارنده يك‌سري فرآورده در سوله خويش مي‌باشد. همينطور با سرويس ها سفارشي شامل است، ما از شما گرامي به خريد و يا اين كه عمده فروشي تخفيف و محصول ها ارزان با ارزش زير با ما ميباشد. و مثال مجاني نيز در دسترس هست در صورتي‌كه شما نياز داريد.

برچسب: پارچه غربال بافته گرديده، بافت پارچه ژئوتكستايل


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۲۳:۱۱ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

عايق بنتونيتي (GCL) چيست؟

ورق ژئوممبران


عايق بنتونيتي يا اين كه ژئوسنتتيك كِلِي لاينر كه به طور مخفف «جي‌سي‌ال» (GCL) گفته ميگردد، طبق تمجيد ژئوكامپوزيت در واقع نوعي ژئوكامپوزيت مي باشد ولي به جهت كاربرد گسترده و همت شبيه ژئوممبران به طور جدا نيز در حيث گرفته مي‌گردد و متشكل از برگه هاي ژئوسنتيك با در ميان لايه هاي رسي (بنتونيتي) بوده و براي خودداري از نشت آب و آب بندي مورداستفاده قرار مي‌گيرند.

مدل متداول آن متشكل از يك لايه بنتونيت ميان دو برگه ژئوتكستايل يا اين كه في مابين يك لايه ژئوتكستايل و ژئوممبران هست. اين دو لايه به شيوه هاي گوناگوني مانند چسباندن ، دوختن يا اين كه سوزنكاري به يكديگر متصل مي‌شوند.

تلاش عايق بنتونيتي GCL به خواص تورمي بنتونيت مربوط مي گردد، وقتي كه بنتونيت با آب تماس پيدا مي نمايد متورم ميشود و تمام نقص‌ و فرج في مابين دو لايه ژئوتكستايل را مالامال مينمايد و بازدارنده عبور آب ميگردد. مزيت ويژه GCL، خواص خويش ترميمي و همجوشي مي‌باشد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۲:۰۴ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

آشنايي با ژئوتكستايل

ورق ژئوممبران


ژئوتكستال‌ها كه در بازار به صورت پارچه‌اي عرضه مي گردند، در مخلوط بافت آنها به جاي به كار گيري از حرفه‌هاي طبيعي مانند پشم و يا اين كه ابريشم، از حرفه‌هاي تصنعي به كارگيري ميگردد. نكت? شايان توجه در امر علت ارائه اين كالا و بقيه ژئوسنتتيك‌ها به طور بافته گرديده از الياف اين مي‌باشد كه حد اكثر مقاومت كششي را داشته باشند. در توليد ژئوتكستايل‌ها طولاني تر از پلي پروپيلن يا اين كه پلي استر به كار گيري مي شود، البته گهگاه از پليمرهاي ديگري نظير پلي اتيلن و پلي آرزو نيز در ادغام آنها استعمال مي گردد. ژئوتكستايل‌ها در دو تيم كلي طبقه بندي ميگردند. در شرايطي‌كه كه الياف تشكيل شده از اين پليمرها به وسيله دستگاه‌هاي بافندگي و به طور دو گروه نخ عمود بر هم (تار و پود) بافته شوند جور متاع به ژئوتكسايل بافته گرديده موسوم مي باشد.

ژئوتكستايل بافته عموما دارنده استحكام و سفتي بالايي هستند و جز درخصوص منوفيلامنت، ساير خاصيت زه كشي نيكي دارااست.

در ذيل تصويري از ژئوتكستايل بافته گرديده مشاهده مي كنيد:

ژئوتكستايل بافته گرديده

ژئوتكستايل بافته نشده دارنده استحكام و سفتي متوسطي بوده و از خاصيت دراز شدگي در گسيختگي و نيز امكان زهكشي مطلوب شامل است، و در حالتي كه كه ژئوتكستايل با در هم فروكردن رينگ‌هاي نخ و مشابه كاموا بافي ساخته شود آن را ژئوتكستايل با بافت كرهي مي‌نامند.

ژئوتكستايل بافته نشده
ورق ژئوممبران
ژئوگريد ها:
يكي از ديگر از گونه هاي ژئوسنتتيك كه در ادغام آن از پلي استر و پلي اتيلن يا اين كه تركيبي از اين دو گزينه به كار گيري مي‌گردد. ژئوگريد‌ها در بعد ها، ضخامت و اندازه‌هاي متفاوتي به طور كانال‌اي سه بعدي در بازار عرضه مي شوند.

از ژئوگريد‌ها براي ارتقا باربري خاك استعمال ميشود چون استحكام و دوام و مقاومت كششي بستر را به صورت قابل مراعات‌اي بهبود مي بخشند، ژئوگريدها معمولا پايين لايه‌اي از ژئوتكستايل و در منطقه مرطوب خيس قرار ميگيرد.

ايجاد ژئوگريد ها:


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۶:۵۶ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

تاريخچه ژئوممبران

ورق ژئوممبران


فاكتورهاي مخرب متعددي ميباشند كه بر قدمت اثر گذار جاده ها تاثير گذارده و آنها‌را كاهش مي‌دهند. اين فاكتورها مشتمل بر دست اندركاران محيطي، وضعيت بستر، توشه ترافيكي و تعريض جاده مي‌شوند. اين عامل ها درصورتي كه در موقع احداث نقص‌ ساز نشوند در طول تعمير و محافظت صد رد صد خلل ساز خواهند شد.

احداث جاده در بسترهاي سست همواره با ايرادات متعددي يار و همدم بوده مي باشد. شيوه سنتي احداث خط مش درين خاك ها، برداشت خاك هاي سست و جايگزين كردن مصالح كيفيت بالا است كه بسيار مالامال هزينه و زمانبر مي باشد. اين در حالي مي‌باشد كه استفاده ژئوسنتتيك ها تحت عنوان روشي با صرفه از نگاه فني و اقتصادي زمان هاست كه جايگزين نحوه هاي سنتي رويكرد سازي شده‌است.

اين توليد ها با كارايي هاي جدايش، مسلح كردن، توزيع تنش مطلوب و زهكشي، نقش مهمي را در از در ميان بردن اشتباهات احتمالي در احداث جاده در وضعيت متفاوت ايفا مينمايند. مخارج بالاي تعمير و مراقبت سبب ساز شده‌است تا قصد به احداث اصولي خط مش ها به طوري كه نياز به تعمير و حفظ از دربين رود مقام ويژه اي پيدا نمايد.

تمهيداتي كه در راستاي احداث اصولي و بدون نقص جاده ها انديشيده ميشود، عبارتند از: زهكشي مطلوب، جدايش لايه هاي متفاوت، استوار سازي و تقويت بستر.

آنها از لحاظ فني و اقتصادي باصرفه ترين شيوه براي بهسازي روش، سامانه ريلي و باند فرودگاه ها مي‌باشند.

ژئوسنتتيك ها عمدتا در مورد ها ذيل در رويه سازي به عمل ميروند:

جدايش بستر از مصالح راه و روش سازي
تقويت بستر
تقويت لايه ي مبنا
تقويت روكش آسفالت
زهكشي
احداث جاده هاي موقت در زمين هاي سست
جدايش
ژئوتكستايل ها به خواسته جداسازي مصالح از بستر سست به عمل ميروند آن‌ها بازدارنده از شكافت مصالح به باطن بستر سست گرديده و براين اساس از كاهش گنجايش باربري در اثر اختلاط مصالح با بستر سست، پرهيز مي نمايند.ورق ژئوممبران


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۹:۴۸ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

عايق XPS

ورق ژئوممبران


يكي توليد ها كمپاني ثمين صنعت تيراژه، عايق سبز ايكس پي اس ميباشد.

عايق (1)XPS هر سه خصوصيت عايق حرارتي، عايق صوتي و عايق رطوبتي را دارد و اين خصوصيت منحصربه‌فرد، عايق اكس پي اس را از ساير عايق هاي مو جود متمايز مينمايد.

صفحه هاي يا اين كه بردهاي xps دارنده بافتي تودر تو و خالي از حفره هست كه متشكل از گرانول پلي استايرن عادي(2) يا اين كه GPPS بوده كه به نحوه اكسترودي(3)، ياروهمدم با ذوب اين گرانول در فشار بالا ساخت مي‌شود؛ به صورت خلاصه ميگردد اعلام كرد كه فرايند ايجاد عايق ايكس پي اس براساس تكنولوژي ذوب مواد، ادغام كردن پيوسته و تزريق و فشرده سازي در دما و فشار بالا جهت ايجاد صفحه ها مشقت بار اين عايق فيس مي پذيرد.

خلاف ديگر نحوه هاي ساخت كه منجر ساخت حفره و خُلَل و فُرج(منافذ و رخنه‌ هاي بسيار ريز) در عايق توليدي مي گردد، در شيوه ساختِ عايق xps، بافتي يكنواخت با سلول هاي بسته و رخنه ناپذير توليد ميگردد كه ضريب انتقال حرارت بسيار بسيار زير و مقاومت بسيار بالا در قبال رخنه رطوبت و عبور صوت و فشار به وجود مي‌آيد و اين نحوه ايجاد مختص، اخلاق و رفتار عايق ايكس پي اس را از ديگر عايق هاي شبيه متمايز مي‌كند.

 

اين دسته عايق با منفعت گيري از نهايي فناوري هاي عالم ايجاد مي‌شود و دارنده خصوصيت هاي منحصربه‌فرد به شخصي مي‌باشد:

- شايسته ترين عايق حرارت، رطوبت و صوت
- استحكام بالا در قبال ضربه و فشار
- سهولت در كاربرد

 

035-saminsanat

 

 

عايق ايكس پي اس در ضخامت هاي 2 الي 10 سانتي متر ايجاد ميشود و با اعتنا به قابليت ساخت اين فرآورده در بعدها متعدد، ترازو ضايعات آن در حين نصب در مكانهاي گوناگون بسيار معدود خواهد بود.

 

يكي‌از كاربردهاي اصلي و بسيار مهم عايق اكس پي اس، استعمال از آن تحت عنوان عايق حرارتي در ديوارهاي ساختمان ميباشد؛

چرا‌كه مبني بر يافته هاي علمي، واحد سنجش اتلاف انرژي از ديوارهاي ساختمان حدود 40 درصد برآورد ميشود.

به كارگيري از عايق ايكس پي اس براي عايق كردن ديوار در دو شرايط كلي قابل انجام مي باشد:

ديوار سبز ساختماني؛ بدين معني كه از اوليه ساختمان را براساس يك ديوار عايق و سبك سازه كنيم كه در اين صورت علاوه بر مزيت عايق شدن ديوار از ديگر مزاياي ديوار xps نيز سود مند خوا هيم شد. مطالعه ي منوي ديوار سبز xps براي اطلاع از ديگر مزاياي اين ديوار پيشنهاد ميشود.

وضعيت ديگر اين كه ديوارهاي تشكيل شده با ديوارهاي غيرعايق را با عايق xps پوشش دهيم. با اين عمل از دو مزيت وسيع عايق حرارتي و عايق صوتي براي ديوارهايمان سود خوا‌هيم پيروزي.

 

 

عايق كاري پشت بام و عايق كاري كف از ساير موردها پر استفاده عايق xps به حساب مي آيد.

 

036-saminsanat

 

 

 

عايق ايكس پي اس اصلا آثاري سوء و ضرر و زيان آور براي اطراف زيست ندارد.

به جهت ساختار ويژه عايق xps، اين كالا از لحاظ عايق بودن دارنده خصوصيت هاي اختصاصي به شخصي مي‌باشد كه مي شود به مورد ها پايين اشاره نمود:

- ضريب انتقال حرارت بسيار ذيل
- معيار جذب رطوبت و بخار آب درتوان صفر
- مقاومت فشاري و مدول فشاري(مقاومت خمشي) بسيار بالا
- معيار دانسيته ي 40 – 35 كيلوگرم بر مترمكعب
- عدم تصاعد گازهاي سمي در مقابل حرارت و حريق سوزي
- مطابق با استاندارد ملي 8292 زمينه برخورد در قبال آتش
- وزن بسيار معدود در قياس با مصالح عايق جانور
- عدم خوردگي به وسيله حشره‌ها و جانوران
- عدم پرورش موجودات ذره بيني (باكتري ها، قارچ ها و ...)
- سرعت اجراي بسيار بالا

 

ورق ژئوممبران


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۱:۰۲ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)